Blog

2020-04-11

دکوراسیون منزل را با کمترین هزینه تغییر دهید

فصل بهار یکی از زیباترین فصل ها برای تغییر دکوراسیون خانه است . این فصل سرشار از المان هایی است که می توانیم برای تغییر دکوراسیون فضای مورد علاقه مان از آن ها استفاده کنیم و ایده بگیریم . امروز می خواهیم چند ایده ساده و ارزان قیمت را با شما به اشتراک بگذاریم تا بهترین دکوراسیون بهاری را داشته باشید .

پالت رنگی خود را انتخاب کنید و با کمک یکی از ایده های زیر سراغ فضای مورد علاقه تان بروید .

ویژگی های دکوراسیون داخلی حرفه ای به سبک بهاری چیست؟

هر دکوراسیون با هر سبکی یک سری ویژگی های منحصر به فرد دارد . در واقع برای رسیدن به یک سبک منحصر به فرد می توان از ایده ها و سلیقه های مختلف استفاده کرد اما پایه آن از چند المان مشترک تشکیل شده است . به عنوان مثال استفاده از وسایل چوبی مخصوصا از جنس بامبو ، رنگ های پاستیلی ، گل های طبیعی ، طرح های گلدار ، ترکیب رنگ های ملایم با سفید و مواردی از این قبیل جزو نشانه های دکوراسیون به سبک بهاری هستند .

اگر می خواهید فضای مورد علاقه خو درا به سبک بهاری و کاملا حرفه ای طراحی کنید باید موارد زیر را در نظر بگیرید . استفاده از منبع نور طبیعی استفاده از پارچه های الیاف طبیعی مانند پنبه ، کتان ، کنف استفاده از طرح گل ها استفاده از رنگ های روشنی که در گل های بهاری می بینیم استفاده از هرآنچه که در طبیعت سبز و زنده وجود دارد برای داشتن بهترین دکوراسیون بهاری خانه را شبیه به بهشت کنید .

این جمله بدان معناست که تا جای ممکن باید سعی کنید المان های طبیعت در چشم بیایند نه وسایل موجود .

به عنوان مثال :

مبل های حصیری که از بافت طبیعی هستند یک گزینه فوق العاده است اما اگر مبل پارچه ای دارید نگران نباشید . با انداختن یک رویه به رنگ خنثی (سفید یا توسی روشن) می توانید آن را محو کنید . در عوض با قرار دادن انواع کوسن های رنگی و گلدار یا قرار دادن گل های طبیعی روی میزها همه توجه را به سمت زیبایی ها طبیعت جلب کنید .

از تلویزیون های دیواری یا باکس تلویزیون دیواری استفاده کنید تا وسایل اضافی مانع از جاری شدن حس و حال بهاری نشوند و توجه ها را به خود جلب نکنند . برای بهتر شدن این کار می توانید دیوار را به رنگ سبز جوانه های درختان کنید و از باکس های دیواری سفید استفاده کنید . برای تزئین هم یک گلدان ساده با یک شاخه شکوفه سیب یا گیلاس فوق العاده است .

طراحی دکوراسیون منزل

فضای کافی به گل ها و گیاهان بدهید

یکی از ساده ترین و ارزان ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون بهاری استفاده از خود گیاهان موجود در طبیعت است گل های طبیعی بهترین منبع انرژی در خانه هستند . درختان جوان با برگ های زنده می توانند تبدیل به یک بخش دکوراتیو در فضا بشوند . شما می توانید با توجه به رنگ فضا از گلدان های دکوراتیو و گل های زیبا به عنوان یک عنصر زینتی و ارزان قیمت بهره ببرید .

سعی کنید تا جای ممکن فضا را با درختچه های جوان یا گل های آپارتمانی پر کنید . روی میزهای پذیرایی و غذاخوری گل طبیعی بذارید و می توانید برای اتاق خواب فرزندتان از تخت دو طبقه نوجوان استفاده کنید و بقیه فضا را با گیاهان طبیعی و آرام بخش که برای کیفیت خواب هم مناسب هستند تزیین کنید .

تا حد امکان از رنگ های روشن استفاده کنید .

استفاده از رنگ های روشن بیشترین تاثیر را در سبک های بهاری دارند . با نگاهی به طبیعت در فصل بهار متوجه می شویم که عمدتا رنگ ها در این زمان روشن و پر نور هستند . سعی کنید ترکیب چوب های تیره با رنگ های گرم مانند زرشکی و نارنجی را کنار بگذارید ؛ این رنگ ها یادآور پاییز هستند . بالعکس باید از رنگ های زنده و روشن استفاده کنید موارد زیر ساده ترین روش هایی هستند که می توانند برای روشن کردن فضای شما کاربردی باشند .

یکی از ارزان ترین ایده های تغییر دکوراسیون تغییر رنگ مبلمان با لباس مبل است . می توانید از پارچه های ارزان قیمت و رنگ روشن برای مبل ها لباس بدوزید و روی آن را با کوسن ها گلدار و شال مبل تزیین کنید . اگر دیوار تیره ای در خانه دارد روی آن را با آینه یا قاب های سفی و بزرگ بپوشانید . از منابع نور با رنگ خنثی استفاده کنید ، نه سفید و نه زرد خالص ، ترکیب این دو رنگ گزینه بهتری است . برای کف از قالیچه یا فرش های مدرن بدون نقش های کلاسیک استفاده کنید . یک قالیچه توسی روشن می تواند برای هر سبک دکوراسیونی فوق العاده بنظر برسد .

نکته کلیدی برای دکوراسیون خانه های نو

در نهایت اگر به تازگی قصد ساخت خانه و انتخاب وسایل را دارید ، سعی کنید از رنگ های روشن برای کف و رنگ های خنثی برای دیوار ها استفاده کنید . برای اتاق خواب ها تا جای ممکن از چوب های تیره برای کمد دیواری استفده نکنید . به جای آن از مدل لباس آینه ای که فضا را بزرگ تر نشان می دهد استفاده کنید .

این موارد ایده های کلی برای شناخت ویژگی های اولیه یک دکوراسیون به سبک بهاری هستند . شما می توانید با توجه به سلیقه و رنگ های مورد علاقه تان بهترین دکوراسیون بهاری را در این روز ها داشته باشید .

ایده ها , , , , ,
درباره parsewood

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبدخرید